Atakan’nın benden istediği uyku masalımız…

Standard

Atakan’nın benden istediği biraz uydurmasyon biraz da başkalarından duyma masalımız…

Kedicik anaat! Anne !!!
Bir varmış bir yokmuş.
Evvel zaman içinde kalbur zaman içinde miniciiik, küçücüüük, ufacııııık bir kedicik varmış.
Bu kedicik yün yumağıyla oynamayı çoooook severmiş.
Günlerden bir gün, kedicik bir tane yün yumağı bulmuş. Başlamış oynamayaaaa.
Oynamıııış, oynamıııış, oynamıııış ve bir de bakmışki kedicik yün yumağına dolanıvermiiiiiiş!
Çıkmak için uğraşmııış, uğraşmıııış, uğraşmıııış ama çıkamamıııış!
Bu sırada oradan geçmekte olan bir farecik kediciğe ‘Kedicik merak etme, ben seni oradan kurtarırım’ demiş. Farecik başlamış yün yumağını kemirmeyeeee! Kemirmiiiiiiiş, kemirmiiiiiiiş, kemirmiiiiiiiş ve kediciği kurtarmııış!
Kedicikle farecik çok iyi arkadaş olmuşlar ve beraber oyunlar oynamışlaar..

Her akşam, uydurduğum bu hikayeyi dinlemek için kedicik anaat diyorsun:) Hikayeyi kesinlikle ezberledin! En sevdiğin kısım kemirmiiiiş, kemirmiiiiş kısmı:)

Reklamlar

About atakan310309

Ankara'da 1983 yılında doğdum. 2006'da evlendim ve İstanbul'a taşındım. Mart 2009'da aramıza katılan oğlumuzun tatlı heyecanının keyfini çıkarıyoruz..

6 responses »

  1. benim canım arkaşım nasıl güzel bir düşüncedir bu ya…atakan senin gibi bir annesi olduğu için çok şanslı.acaba bende senin gibi böyle bir evlat yetiştirebileceğim mi?fotograflara bakarken o kadar duygulandım ki anlatamam.biz de en güzel çağlarımızı iyisiyle kötüsüyle paylastık ve hala da sahip cıkıyoruz bu güzelliğe.benim için çok önemlı hatıralarımın ve en güzel anı albümlerımındeki baş kahramlarından birisin seni çok seviyorum ve senin gibi yaratıcı bir anne benim çocukluk arkadaşım olduğu için seninle gurur duyuyorum.

  2. canım selinim arkadaşım sen çok fedekar bir arkadaşsın ne doğum günlerini ne evlilik yıldönümlerini unutursun çok mutlu oluyorum sen arayınca. ama ne zaman aklımdan geçsen sen ararsın. aslında bu arama meselesinde sana karşı mahçubum hep aramak isterim aslında sen önce davranırsın fedekar iyi niyetli canım dostum benim. yorumun için sağol duygulandırdın beni… çarşamba günü görüşücez inşallah…

  3. benim hayatımda o kadar değerli bir yerin var ki senin için özel olan günler benim içinde özel o yüzden.bende seni aradıkca mutlu oluyorum canım benım.cevremde bu kadar uzun bir arkadaşlıgı yasayan cok nadir o yüzden bu eşine nadir rastlanan hep dostluk bağımızı hem de ailelerimizin birbirlerine cok naif bir bağla bağlı olmalarına hep sahip cıkıcam inşallah.carsamabayı da hem fırat hem ben iple çekiyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s